Autobuske karte FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKAAutobuske karte za Francusku možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Francusku saobraća sa polaskom iz Beograda ili Novog Sada do mesta u Francuskoj- Pariz, Metz, Strazbur, Lion, Orleans, Angers, Nant, Ren, Nica, Tulon, Marselj i Monpelje, skoro svim danima u nedelji, modernim turističkim autobusima.

Linije i ceneRed vožnjeRezervacija karteAranžmaniRezervacije hotela

Autobuske linije Francuska

Cena karte od NOVOG SADA / BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Paris – Metz (FUDEKS)
omladina do 25 i penzioneri preko 60 godina
deca 2 – 12 godina
deca ispod 2 godine

12.650
11.500
9.200
3.450

16.675
15.525
11.155
5.750

Cena karte od BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Strasbourg – Metz – Reims – Paris (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

11.385
10.350
6.210
2.530

16.100
14.605
8.510
3.450

Lyon (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

Orleans – Tours (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

14.840
13.460
7.940
3.220

21.160
19.210
11.040
4.490

Angers (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.410
14.030
8.170
3.340

22.310
20.240
11.620
4.720

Nantes – Rennes (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.990
14.490
8.510
3.450

23.460
21.280
12.190
4.950

Nice – Toulon – Marseille – Avignon – Montpellier (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

RED VOŽNJE SRBIJA- Francuska

BEOGRAD, Novi Sad → Paris (FUDEKS)

Paris → Novi Sad, BEOGRAD (FUDEKS)

Sreda i subota

Sreda i subota

10:30 iz Beograda
12:00 iz N.Sada (MAS)
…dolazak u Francusku:
08:00 Metz (ELF pumpa)
12:00 Pariz (Voyages Rada)

08:00 iz Pariza (Place de la Republique)
11:00 iz Metza (ELF pumpa)
…dolazak u Srbiju:
07:30 dolazak u Novi Sad
09:00 dolazak u Beograd

 

Beograd → Paris (EUROLINES)

Paris → Beograd (EUROLINES)

Sre, pet, sub

Pon i uto

Pon, sre, pet i nedd

Četvrtak

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (Gallieni)

14:30 iz Paris (Gallieni)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
221:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 Dolazak u Beograd

17:00 iz Paris (Gallieni)
19:10 iz Reims
22:00 iz Metz
000:10 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
18:30 Dolazak u Beograd

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Lyon (EUROLINES)

Lyon → Beograd (EUROLINES)

Sreda i subota

Ponedeljak

Petak

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
11:20 La Roche Sur Foron
12:00 Annecy
12:30 Chambery
13:30 Grenoble
15:00 Lyon

09:00 iz Lyon
10:35 iz Grenoble
11:35 iz Chambery
12:10 iz Annecy
12:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
09:00 dolazak u Beograd*

18:00 iz Lyon
19:35 iz Grenoble
20:35 iz Chambery
21:10 iz Annecy
21:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
14:00 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Rennes (EUROLINES)

Rennes → Beograd (EUROLINES)

Ponedeljak

Sreda

Petak i nedelja

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (presedanje)
18:30 Tours
20:00 Angers
21:15 Nantes
22:15 Rennes

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris
16:15 Tours
17:45 Angers
19:00 Nantes
20:00 Rennes

07:15 iz Rennes
08:15 iz Nantes
09:30 iz Angers
11:00 iz Tours
14:30 iz Paris (presedanje i nastavak puta)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
21:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Montpellier (EUROLINES)

Montpellier → Beograd (EUROLINES)

Četvrtak

Subota

11:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
07:50 Nice
09:30 Toulon
10:45 Marseille
12:30 Avignon
13:30 Montpellier

11:00 iz Montpellier
12:15 iz Avignon
14:00 iz Marseille
15:10 iz Toulon
16:50 iz Nice
…dolazak u Srbiju:
13:40 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:
1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacijeKAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)NAPOMENA* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Povratne karte se, u većini slučajeva, izdaju sa otvorenim povratkom, te putnik sam rezerviše mesto za povratak kod predstavnika u inostranstvu (sve podatke potrebne za to dobijate uz samu kartu). Mogućnost fiksiranja povratka postoji samo za linije prevoznika FUDEKS.
Određeni prevoznici naplaćuju putnički prtljag, po svom cenovniku. Naša agencija Vam može dati precizne informacije o tim naplatama.

Putnik sam brine o svojoj putnoj dokumentaciji (pasoš, polisa međunarodnog zdravstvenog osiguranja, saglasnost za maloletna lica, novčana sredstva…). Agencija Vam može pružiti osnovne informacije u vezi sa tim – ukoliko imate neku nejasnoću, slobodno nam se obratite.

Nije dozvoljeno:
– Putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
– Ukrcavanje/iskrcavanje putnika van stajališta navedenih u redu vožnje ili u nekoj od tranzitnih država,
– Kombinovanje odlaska i povratka različitim linijama (bez obzira koje linije i prevoznici su u pitanju),
– Prevoz kućnih ljubimaca (bez obzira da li su u boksu/kutiji),
– Slanje pošiljaka/pisama bez pratnje putnika (bez obzira na sadržaj pošiljke).

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije…

Predstavništva u FRANCUSKOJ (informacije i rezervacije polazaka iz Francuske prema Srbiji):
FUDEKS – Paris VOYAGES RADA: +331 47 000 999 (isključivo za liniju FUDEKS!)
EUROLINES – Paris: +33 61 63 63 614 (isključivo za linije EUROLINES!)
EUROLINES – Montpellier: +37 25 70 42 325, +33 66 06 46 935, (isključivo za linije EUROLINES!)

Aranžmani za putovanja

Turisticka agencija Maestral Novi Sad

PUTOVANJE AMSTERDAM PRAG – DREZDEN – AMSTERDAM – VOLENDAM – HAG – SHEVENINGEM – ROTERDAM TERMINI: 10.09 – 17.09.2016. 15.10 – 22.10.2016. PRAG – GRAD STOTINU TORNJEVA (iako ih ima 550). Najveći i glavni grad Češke Republike, sa oko 1,2 miliona stanovnika. Nalazi se na reci Vltavi, najvećoj reci u Češkoj, koja razdvaja Prag na ... Read more...

The post Putovanje Amsterdam – autobusom, 8 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE AZURNA OBALA NICA – GRAS – KAN – ANTIBI – SEN TROPE – MONAKO – MONTE KARLO   TERMINI 21.09. – 26.09.2016. 12.10. – 17.10.2016. 09.11. – 14.11.2016. NICA – glavni grad Azurne obale, a drugi grad po veličini na francuskom mediteranu, posle Marseja. Osnovana je 350 g. p. n. e. od strane Grka, ... Read more...

The post Putovanje Azurna obala – autobusom 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE BEČ BEČ – PARNDORF – NEŽIDERSKO JEZERO TERMINI: 22.09 – 26.09.2016. 20.10 – 24.10.2016. BEČ – „GRAD MUZIKE” je glavni grad Austrije, razvio se kao keltsko naselje na obali Dunava i postao jedan od najvažnijih rimskih baza centralne Evrope. Jedan je od najlepših gradova u Evropi, podeljen je na 23 okruga i broji oko ... Read more...

The post Putovanje Beč – autobusom, 5 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE BUDIMPEŠTA BUDIMPEŠTA – SENT ANDREJA TERMINI: 25.08.-28.08.2016. 15.09 – 18.09.2016. 06.10 – 09.10.2016. 20.10 – 23.10.2016. 10.11 – 13.11.2016. 24.11 – 27.11.2016. 08.12 – 11.12.2016. 22.12 – 25.12.2016. BUDIMPEŠTA je glavni grad Mađarske, stvoren 1873. godine od Budima, Obudima i Pešte, na tlu gde je nekad bilo Panonsko more. Broji oko 2 miliona stanovnika. ... Read more...

The post Putovanje Budimpešta – autobusom, 4 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE BLED BLED – BOHINJ TERMIN 30.09.-02.10.2016. PROGRAM PUTOVANJA: 1.dan BEOGRAD Polazak grupe iz Beograda u 23h sa parkinga preko puta Buvlje pijace na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke borbe. Vožnja kroz Hrvatsku i Sloveniju sa kraćim zadržavanjima radi odmora. Noćna vožnja. 2.dan BLED Dolazak u jutarnjim časovima. Panoramsko razgledanje Bledskog grada ... Read more...

The post Putovanje Bled – autobusom, 3 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE BERLIN BERLIN – TROPICAL ISLAND – POSTDAM – DREZDEN TERMINI: 14.09 – 19.09.2016. 12.10 – 17.10.2016. 09.11 – 14.11.2016. BERLIN – najveći i glavni grad Nemačke sa oko 3,5 miliona stanovnika. Pre Drugog svetskog rata imao je 4,3 miliona. Berlin je drugi po redu najveći grad Evropske unije posle Londona. Od 1949. do 1990. ... Read more...

The post Putovanje Berlin – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE ĐENOVA ĐENOVA – SAN REMO – CINQUE TERRE – OUTLET SERAVALLE TERMINI: 21.09 – 26.09.2016. 19.10 – 24.10.2016. Đenova predstavlja najveću luku u Italiji čije gradsko jezgro je na UNESCO-voj listi zaštićene kulturne baštine. Jedan od najstarijih italijanskih gradova, grad u kome je rođen Kristofer Kolumbo, danas, pored svojih starina privlači turiste i modernim ... Read more...

The post Putovanje Đenova – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE DVORCI BAVARSKE KIMZE – MINHEN – LINDERHOF – NOEŠVANŠTAJN – SALZBURG MINHEN – BAVARSKA “METROPOLA SA DUŠOM”, jedan od najlepših gradova Nemačke, kulturni i boemski centar, grad brojnih istorijskih spomenika koji pričaju o vekovnim vladarima Bavarske iz dinastije Vitelsbah, ali i remek dela moderne tehnologije i arhitekture, poput čuvene Alians arene. Svetski centar sajamskih ... Read more...

The post Putovanje Dvorci Bavarske – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE ITALIJA – ŠPANIJA – FRANCUSKA VERONA – ĐENOVA – MONAKO – MONTE KARLO – KAN – LJORET DE MAR – MILANO TERMIN PUTOVANJA: 14.09 – 24.09.2016. 21.09 – 01.10.2016. 28.09 – 08.10.2016. ĐENOVA – predstavlja najveću luku u Italiji čije gradsko jezgro je na UNESCO-voj listi zaštićene kulturne baštine. Jedan od najstarijih italijanskih gradova, ... Read more...

The post Putovanje Italija – Španija – Francuska – autobusom, 11 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

PUTOVANJE ITALIJA-ŠPANIJA-FRANCUSKA NICA – MONAKO – MONTE KARLO – KAN – BARSELONA – LJORET DE MAR – LIDO DI JESOLO – VENECIJA TERMIN: 11.11 – 20.11.2016. NICA – glavni grad Azurne obale, a drugi grad po veličini na francuskom mediteranu, posle Marseja. Osnovana je 350g. p.n.e od strane Grka, koji su joj dali ime NIKEJA ... Read more...

The post Putovanje Italija – Španija – Francuska – autobusom, 10 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Rezervacije hotela

Poštovani,
ukoliko imate potrebu za rezervacijom hotela bilo gde u svetu u mogućnosti ste da potpuno slobodno birate hotele i apartmane po samo Vama bitnim kriterijumima: po datumu polaska i povratka, po kategoriji, vrsti usluge, po ceni, lokaciji i sadržajima. Odaberite mesto, datum dolaska, datum odlaska, broj noći, broj osoba i broj soba.