Autobuske karte FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKAAutobuske karte za Francusku možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Francusku saobraća sa polaskom iz Beograda ili Novog Sada do mesta u Francuskoj- Pariz, Metz, Strazbur, Lion, Orleans, Angers, Nant, Ren, Nica, Tulon, Marselj i Monpelje, skoro svim danima u nedelji, modernim turističkim autobusima.

Linije i ceneRed vožnjeRezervacija karteAranžmaniRezervacije hotela

Autobuske linije Francuska

Cena karte od NOVOG SADA / BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Paris – Metz (FUDEKS)
omladina do 25 i penzioneri preko 60 godina
deca 2 – 12 godina
deca ispod 2 godine

12.650
11.500
9.200
3.450

16.675
15.525
11.155
5.750

Cena karte od BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Strasbourg – Metz – Reims – Paris (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

11.385
10.350
6.210
2.530

16.100
14.605
8.510
3.450

Lyon (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

Orleans – Tours (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

14.840
13.460
7.940
3.220

21.160
19.210
11.040
4.490

Angers (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.410
14.030
8.170
3.340

22.310
20.240
11.620
4.720

Nantes – Rennes (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.990
14.490
8.510
3.450

23.460
21.280
12.190
4.950

Nice – Toulon – Marseille – Avignon – Montpellier (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

RED VOŽNJE SRBIJA- Francuska

BEOGRAD, Novi Sad → Paris (FUDEKS)

Paris → Novi Sad, BEOGRAD (FUDEKS)

Sreda i subota

Sreda i subota

10:30 iz Beograda
12:00 iz N.Sada (MAS)
…dolazak u Francusku:
08:00 Metz (ELF pumpa)
12:00 Pariz (Voyages Rada)

08:00 iz Pariza (Place de la Republique)
11:00 iz Metza (ELF pumpa)
…dolazak u Srbiju:
07:30 dolazak u Novi Sad
09:00 dolazak u Beograd

 

Beograd → Paris (EUROLINES)

Paris → Beograd (EUROLINES)

Sre, pet, sub

Pon i uto

Pon, sre, pet i nedd

Četvrtak

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (Gallieni)

14:30 iz Paris (Gallieni)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
221:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 Dolazak u Beograd

17:00 iz Paris (Gallieni)
19:10 iz Reims
22:00 iz Metz
000:10 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
18:30 Dolazak u Beograd

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Lyon (EUROLINES)

Lyon → Beograd (EUROLINES)

Sreda i subota

Ponedeljak

Petak

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
11:20 La Roche Sur Foron
12:00 Annecy
12:30 Chambery
13:30 Grenoble
15:00 Lyon

09:00 iz Lyon
10:35 iz Grenoble
11:35 iz Chambery
12:10 iz Annecy
12:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
09:00 dolazak u Beograd*

18:00 iz Lyon
19:35 iz Grenoble
20:35 iz Chambery
21:10 iz Annecy
21:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
14:00 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Rennes (EUROLINES)

Rennes → Beograd (EUROLINES)

Ponedeljak

Sreda

Petak i nedelja

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (presedanje)
18:30 Tours
20:00 Angers
21:15 Nantes
22:15 Rennes

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris
16:15 Tours
17:45 Angers
19:00 Nantes
20:00 Rennes

07:15 iz Rennes
08:15 iz Nantes
09:30 iz Angers
11:00 iz Tours
14:30 iz Paris (presedanje i nastavak puta)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
21:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Montpellier (EUROLINES)

Montpellier → Beograd (EUROLINES)

Četvrtak

Subota

11:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
07:50 Nice
09:30 Toulon
10:45 Marseille
12:30 Avignon
13:30 Montpellier

11:00 iz Montpellier
12:15 iz Avignon
14:00 iz Marseille
15:10 iz Toulon
16:50 iz Nice
…dolazak u Srbiju:
13:40 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:
1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacijeKAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)NAPOMENA* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Povratne karte se, u većini slučajeva, izdaju sa otvorenim povratkom, te putnik sam rezerviše mesto za povratak kod predstavnika u inostranstvu (sve podatke potrebne za to dobijate uz samu kartu). Mogućnost fiksiranja povratka postoji samo za linije prevoznika FUDEKS.
Određeni prevoznici naplaćuju putnički prtljag, po svom cenovniku. Naša agencija Vam može dati precizne informacije o tim naplatama.

Putnik sam brine o svojoj putnoj dokumentaciji (pasoš, polisa međunarodnog zdravstvenog osiguranja, saglasnost za maloletna lica, novčana sredstva…). Agencija Vam može pružiti osnovne informacije u vezi sa tim – ukoliko imate neku nejasnoću, slobodno nam se obratite.

Nije dozvoljeno:
– Putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
– Ukrcavanje/iskrcavanje putnika van stajališta navedenih u redu vožnje ili u nekoj od tranzitnih država,
– Kombinovanje odlaska i povratka različitim linijama (bez obzira koje linije i prevoznici su u pitanju),
– Prevoz kućnih ljubimaca (bez obzira da li su u boksu/kutiji),
– Slanje pošiljaka/pisama bez pratnje putnika (bez obzira na sadržaj pošiljke).

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije…

Predstavništva u FRANCUSKOJ (informacije i rezervacije polazaka iz Francuske prema Srbiji):
FUDEKS – Paris VOYAGES RADA: +331 47 000 999 (isključivo za liniju FUDEKS!)
EUROLINES – Paris: +33 61 63 63 614 (isključivo za linije EUROLINES!)
EUROLINES – Montpellier: +37 25 70 42 325, +33 66 06 46 935, (isključivo za linije EUROLINES!)

Aranžmani za putovanja

Turisticka agencija Maestral Novi Sad

NOVA GODINA VROCLAV VROCLAV – POZNAN – ROGLIN – TSIEŽ Doček Nove godine 2017. autobusom / 5 dana / 2 noćenja POLAZAK: 30. decembar 2016. Republika Poljska je država u kojoj živi više od 38 miliona ljudi. Jedna trećina Poljske je prekrivena šumama, a polovina otpada na poljoprivredno zemljište. Postoji neverovatnih 9.300 jezera i 23 ... Read more...

The post Nova godina Vroclav – autobusom, 5 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA TOSKANA KJOĐA – MONTEKATINI – FIRENCA – SIJENA – SAN ĐIMINJANO – LUKA – PIZA Doček Nove godine 2017.   autobusom / 6 dana / 3 noćenja POLAZAK: 29. decembar 2016. Toskanu mnogi smatraju najlepšom regijom Apeninskog poluostrva zbog njenih 120 zaštićenih zona bajkovite prirode, predivnih varošica i sela, a naročito zbog gradova ... Read more...

The post Nova godina Toskana – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA PARIZ Doček Nove godine u Parizu sa posetom Remsu i Strazburu OSTVALD – REMS – STRAZBUR – PARIZ – VERSAJ – LUVR Doček Nove godine 2017. autobusom / 7 dana / 4 noćenja POLAZAK: 28. decembar 2016. Pariz, jedna od najlepših i najznačajnijih svetskih metropola, najposećeniji je grad na planeti, čijim elegantnim avenijama ... Read more...

The post Nova godina Pariz – autobusom, 7 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA RIM sa fakultativnom posetom – Tivoliju – Orvietu Doček Nove godine 2017. Paket aranžman – prevoz, smeštaj i razgledanja autobusom / 6 dana / 3 noćenja POLAZAK: 29. decembar 2016. PROGRAM PUTOVANJA: 1.DAN putovanja (29. 12. Četvrtak) BEOGRAD – RIM Sastanak grupe u 14.30 h na  autobuskoj stanici LASTA (Železnička bb, u neposrednoj ... Read more...

The post Nova godina Rim – autobusom 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA RIM SAN MARINO – RIMINI – RAVENA – PADOVA sa fakultativnim posetama Pompeji –Napulju Doček Nove godine 2017. Paket aranžman – prevoz, smeštaj i razgledanja autobusom / 7 dana / 4 noćenja POLAZAK: 28. decembar 2016. PROGRAM PUTOVANJA: 1. DAN putovanja (28.12.2016. Sreda) BEOGRAD – RIM Sastanak grupe u 14.30 h na autobuskoj ... Read more...

The post Nova godina Rim – autobusom, 7 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA EMILIJA ROMANJA FERARA – BOLONJA – MODENA – REĐO EMILIJA – SAN MARINO – SAN LEO – RAVENA Doček Nove godine 2017. autobusom / 6 dana / 3 noćenja POLAZAK: 30. decembar 2016. Emilija – Romanja – najbogatija među 20 italijanskih regija i jedna od najrazvijenijih regija Evrope – spoj je dve pokrajine, ... Read more...

The post Nova godina Emilija Romanja – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA DVORCI BAVARSKE MINHEN – palata REZSIDENZ – dvorac LINDERHOF – dvorac NOJŠVANŠTAJN – AUGSBURG – dvorac HERENKIMZE – SALCBURG Doček Nove godine 2017. autobusom / 6 dana / 3 noćenja POLAZAK: 30. decembar 2016. Čudesni dvorci Nojšvanštajn, Linderhof i Herenkimze u šumovitom alpskom ambijentu južne Nemačke, ostvarenja su mladog i ekscentričnog bavarskog kralja ... Read more...

The post Nova godina Dvorci Bavarske – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA ALZAS i ŠVARCVALD LINDAU – STRAZBUR – FREIBURG – COLMAR – RIKVIR – KAJZERSBERG – HAJDELBERG – BADEN BADEN – TRIBERG – jezeto TITZIE – DONAUŠINGEN Doček Nove godine 2017. Nova godina Alzas i Švarcvald / autobusom / 6 dana / 3 noćenja POLAZAK: 30. decembar 2016. U Francuskoj, na istoku oivičena planinskim ... Read more...

The post Nova godina Alzas i Švarcvald – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA MILANO MILANO – JEZERO KOMO – ĐENOVA Doček Nove godine 2017. Nova godina Milano – autobusom / 5 dana / 2 noćenja TERMIN: 30.12.2016.-03.01.2017. Nova godina Milano. Milano – grad tajni i iznenađenja, elegancije, lepote i stila. Ova stidljiva dama ne otkriva se svakome. Morate je upoznati, dozvoliti joj da ona Vas upozna, ... Read more...

The post Nova godina Milano – autobusom, 5 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

NOVA GODINA BUKUREŠT Doček Nove godine 2017. autobusom / 5 dana / 2 noćenja TERMIN: 30.12.2016. – 03.01.2017. Nova godina Bukurešt. Bukurešt je glavni grad Rumunije, poznat i kao “Mali Pariz” ili “Pariz istoka”. Bukurešt ima veoma razvijen kulturni život sa brojnim pozorištima, muzejima, bibliotekama, galerijama, kulturnim centrima. Posebno je interesantno posetiti nekadašnju predsedničku palatu, ... Read more...

The post Nova godina Bukurešt – autobusom, 5 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Rezervacije hotela

Poštovani,
ukoliko imate potrebu za rezervacijom hotela bilo gde u svetu u mogućnosti ste da potpuno slobodno birate hotele i apartmane po samo Vama bitnim kriterijumima: po datumu polaska i povratka, po kategoriji, vrsti usluge, po ceni, lokaciji i sadržajima. Odaberite mesto, datum dolaska, datum odlaska, broj noći, broj osoba i broj soba.