Karte za sve…

Karte za sve…

autobuske karte,avio karte,karte za koncerte

Autobuske karte FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKA

AUTOBUSKE KARTE FRANCUSKAAutobuske karte za Francusku možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Francusku saobraća sa polaskom iz Beograda ili Novog Sada do mesta u Francuskoj- Pariz, Metz, Strazbur, Lion, Orleans, Angers, Nant, Ren, Nica, Tulon, Marselj i Monpelje, skoro svim danima u nedelji, modernim turističkim autobusima.

Linije i ceneRed vožnjeRezervacija karteAranžmaniRezervacije hotela

Autobuske linije Francuska

Cena karte od NOVOG SADA / BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Paris – Metz (FUDEKS)
omladina do 25 i penzioneri preko 60 godina
deca 2 – 12 godina
deca ispod 2 godine

12.650
11.500
9.200
3.450

16.675
15.525
11.155
5.750

Cena karte od BEOGRADA do:

U jednom pravcu:

Povratna:

Strasbourg – Metz – Reims – Paris (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

11.385
10.350
6.210
2.530

16.100
14.605
8.510
3.450

Lyon (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

Orleans – Tours (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

14.840
13.460
7.940
3.220

21.160
19.210
11.040
4.490

Angers (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.410
14.030
8.170
3.340

22.310
20.240
11.620
4.720

Nantes – Rennes (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

15.990
14.490
8.510
3.450

23.460
21.280
12.190
4.950

Nice – Toulon – Marseille – Avignon – Montpellier (EUROLINES)
mlađi od 26 i stariji od 60 godina
deca 4 – 12 godina
deca ispod 4 godine

10.810
9.890
5.750
2.070

18.860
17.140
9.780
3.680

RED VOŽNJE SRBIJA- Francuska

BEOGRAD, Novi Sad → Paris (FUDEKS)

Paris → Novi Sad, BEOGRAD (FUDEKS)

Sreda i subota

Sreda i subota

10:30 iz Beograda
12:00 iz N.Sada (MAS)
…dolazak u Francusku:
08:00 Metz (ELF pumpa)
12:00 Pariz (Voyages Rada)

08:00 iz Pariza (Place de la Republique)
11:00 iz Metza (ELF pumpa)
…dolazak u Srbiju:
07:30 dolazak u Novi Sad
09:00 dolazak u Beograd

 

Beograd → Paris (EUROLINES)

Paris → Beograd (EUROLINES)

Sre, pet, sub

Pon i uto

Pon, sre, pet i nedd

Četvrtak

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (Gallieni)

14:30 iz Paris (Gallieni)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
221:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 Dolazak u Beograd

17:00 iz Paris (Gallieni)
19:10 iz Reims
22:00 iz Metz
000:10 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
18:30 Dolazak u Beograd

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Lyon (EUROLINES)

Lyon → Beograd (EUROLINES)

Sreda i subota

Ponedeljak

Petak

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
11:20 La Roche Sur Foron
12:00 Annecy
12:30 Chambery
13:30 Grenoble
15:00 Lyon

09:00 iz Lyon
10:35 iz Grenoble
11:35 iz Chambery
12:10 iz Annecy
12:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
09:00 dolazak u Beograd*

18:00 iz Lyon
19:35 iz Grenoble
20:35 iz Chambery
21:10 iz Annecy
21:45 iz La Roche Sur Foron
…dolazak u Srbiju:
14:00 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Rennes (EUROLINES)

Rennes → Beograd (EUROLINES)

Ponedeljak

Sreda

Petak i nedelja

13:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
08:15 Strasbourg
10:45 Metz
13:00 Reims
15:00 Paris (presedanje)
18:30 Tours
20:00 Angers
21:15 Nantes
22:15 Rennes

10:45 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
06:00 Strasbourg
08:30 Metz
10:45 Reims
12:45 Paris
16:15 Tours
17:45 Angers
19:00 Nantes
20:00 Rennes

07:15 iz Rennes
08:15 iz Nantes
09:30 iz Angers
11:00 iz Tours
14:30 iz Paris (presedanje i nastavak puta)
16:30 iz Reims
18:45 iz Metz
21:30 iz Strasbourg
…dolazak u Srbiju:
15:30 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Beograd → Montpellier (EUROLINES)

Montpellier → Beograd (EUROLINES)

Četvrtak

Subota

11:00 polazak iz Beograda*
…dolazak u Francusku:
07:50 Nice
09:30 Toulon
10:45 Marseille
12:30 Avignon
13:30 Montpellier

11:00 iz Montpellier
12:15 iz Avignon
14:00 iz Marseille
15:10 iz Toulon
16:50 iz Nice
…dolazak u Srbiju:
13:40 dolazak u Beograd*

*Za označene polaske/dolaske omogućen je besplatan prevoz iz većih gradova Srbije do/od Beograda na dan putovanja.

 

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:
1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacijeKAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)NAPOMENA* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Povratne karte se, u većini slučajeva, izdaju sa otvorenim povratkom, te putnik sam rezerviše mesto za povratak kod predstavnika u inostranstvu (sve podatke potrebne za to dobijate uz samu kartu). Mogućnost fiksiranja povratka postoji samo za linije prevoznika FUDEKS.
Određeni prevoznici naplaćuju putnički prtljag, po svom cenovniku. Naša agencija Vam može dati precizne informacije o tim naplatama.

Putnik sam brine o svojoj putnoj dokumentaciji (pasoš, polisa međunarodnog zdravstvenog osiguranja, saglasnost za maloletna lica, novčana sredstva…). Agencija Vam može pružiti osnovne informacije u vezi sa tim – ukoliko imate neku nejasnoću, slobodno nam se obratite.

Nije dozvoljeno:
– Putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
– Ukrcavanje/iskrcavanje putnika van stajališta navedenih u redu vožnje ili u nekoj od tranzitnih država,
– Kombinovanje odlaska i povratka različitim linijama (bez obzira koje linije i prevoznici su u pitanju),
– Prevoz kućnih ljubimaca (bez obzira da li su u boksu/kutiji),
– Slanje pošiljaka/pisama bez pratnje putnika (bez obzira na sadržaj pošiljke).

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije…

Predstavništva u FRANCUSKOJ (informacije i rezervacije polazaka iz Francuske prema Srbiji):
FUDEKS – Paris VOYAGES RADA: +331 47 000 999 (isključivo za liniju FUDEKS!)
EUROLINES – Paris: +33 61 63 63 614 (isključivo za linije EUROLINES!)
EUROLINES – Montpellier: +37 25 70 42 325, +33 66 06 46 935, (isključivo za linije EUROLINES!)

Aranžmani za putovanja

Turisticka agencija Maestral Novi Sad

Putovanje Dvorci Bavarske SALCBURG – MINHEN – NIMFENBURG – LINDERHOF- NOJŠVANŠTAJN – HIMZE Termin: 28.APRIL 2015 Prelepo šestodnevno putovanje u Bavarsku obuhvata obilaske dvoraca kralja Ludviga II. Ovi dvorci su poznati po svojoj bajkovitoj arhitekturi koja je inspirisala i samog Volta Diznija za svoje čuvene crtane filmove te nije čudo da stari srednjovekovni gradovi, lepi […]

The post Putovanje Dvorci Bavarske – autobusom, 6 dana – 1maj appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Austrija – Švajcarska – Lihtenštajn Insbruk-Lihtenštajn-Vaduc-Lucern-Šilon-Ženeva-Bern-Cirih Termin putovanja 28.April 2015. Zlatni Insbruk sa jednom od najbogatijih zemalja sveta… Uživanja na pretek… Od pomodne Kneževine Lihtenštajn do luksuznih prodavnica na Jezerskoj promenadi u Ženevi. Oko nas nazubljeni vrhovi Alpa, sjajni srednjovekovni ambijenti,mondenska mesta, fantastična arhitektura i elegancija.. A tu su naravno i sjajni gastronomski specijaliteti […]

The post Putovanje Austrija – Švajcarska – Lihtenštajn – 1maj appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Pečuj – Harkanj – Vilanj – Balaton – Sekešfehevar 3 dana autobusom / 2 noćenja Termin: 01.05. – 03.05.2015. Pečuj je jedan od najlepših i najvećih gradova u Mađarskoj. Gradsko jezgro je prava riznica starina i to je samo jedna znamenitost. Najvrednije i najpoznatije su praistorijske i rimske nekropole, džamija-crkva, minaret, katedrala, kula nekadašnje […]

The post Putovanje Pečuj Harkanj Vilanj Balaton Sekešfehevar – autobusom, 3 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Istanbul shopping fest 5 dana autobusom / 2 noćenja Termini: 11.06. – 15.06.2015., 25.06. – 29.06.2015. Manifestacija na ulicama trajaće 20 dana i obuhvata koncerte, predstave, posebne igrice za decu, partije, takmičenja i modne revije koji će povećati živost i tempo zabave u gradu. Time nisu iscrpljene sve mogućnosti; tokom održavanja festivala očekuju se […]

The post Putovanje Istanbul shopping fest – autobusom, 5 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Grac i Maribor – autobusom, 3 dana Shopping & degustacija 100 vrsta čokolade! 15.05. – 17.05.2015. Grac je drugi grad po veličini i broju stanovnika u Austriji i glavni grad savezne pokrajine Štajerske. Smešten je u predalpskom prostoru, na severnoj ivici Gradečkog polja, a kroz grad teče reka Mura. Istorijsko središte Graza je upisano […]

The post Putovanje Grac i Maribor – autobusom, 3 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Đenova sa obilaskom SAN REMA I CINQUE TERRE POLAZAK: 20. maja 2015. BORAVAK: 6 dana / 3 noćenja Program putovanja: 1. dan BEOGRAD Polazak iz Beograda u 19h sa parkinga preko puta Buvlje pijace na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke borbe. Vožnja kroz Hrvatsku i Sloveniju sa kraćim zadržavanjima radi odmora. […]

The post Putovanje Đenova – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Istanbul – Turkish Airlines POLAZAK: 29. april 2015. BORAVAK: 5 dana / 4 noćenja ISTANBUL – jedini grad na svetu koji se prostire na dva kontinenta, nekadašnja prestonica 3 velika carstva: Rimskog, Vizantijskog i Otomanskog. Leži na Bosforu koji odvaja evropski deo Turske od njenog azijskog dela. Prvo je bio poznat kao Vizantion, kasnije […]

The post Putovanje Istanbul – avionom, 5 dana – 1maj – Turkish Airlines appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Istanbul – Air Serbia POLAZAK: 29. april 2015. BORAVAK: 5 dana / 4 noćenja ISTANBUL – jedini grad na svetu koji se prostire na dva kontinenta, nekadašnja prestonica 3 velika carstva: Rimskog, Vizantijskog i Otomanskog. Leži na Bosforu koji odvaja evropski deo Turske od njenog azijskog dela. Prvo je bio poznat kao Vizantion, kasnije […]

The post Putovanje Istanbul – avionom, 5 dana – 1maj – Air Serbia appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Istanbul POLASCI: 30. april i 13. maj 2015. BORAVAK: 6 dana / 3 noćenja ISTANBUL – jedini grad na svetu koji se prostire na dva kontinenta, nekadašnja prestonica 3 velika carstva: Rimskog, Vizantijskog i Otomanskog. Leži na Bosforu koji odvaja evropski deo Turske od njenog azijskog dela. Prvo je bio poznat kao Vizantion, kasnije […]

The post Putovanje Istanbul – autobusom, 6 dana appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Putovanje Istanbul – autobusom, 6 dana – 1maj Paket aranžman: prevoz, smeštaj i panoramsko razgledanje grada! POLAZAK: 30. april 2015. Program putovanja: 1.DAN-putovanje BEOGRAD Sastanak grupe u 14.30 h na parkingu preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. Predvidjeno vreme polaska u 15.00 časova. Noćna vožnja sa kraćim […]

The post Putovanje Istanbul – autobusom, 6 dana – 1maj appeared first on Turisticka agencija Maestral Novi Sad.

Rezervacije hotela

Poštovani,
ukoliko imate potrebu za rezervacijom hotela bilo gde u svetu u mogućnosti ste da potpuno slobodno birate hotele i apartmane po samo Vama bitnim kriterijumima: po datumu polaska i povratka, po kategoriji, vrsti usluge, po ceni, lokaciji i sadržajima. Odaberite mesto, datum dolaska, datum odlaska, broj noći, broj osoba i broj soba.

Social Share Toolbar