Karte za sve…

Karte za sve…

autobuske karte,avio karte,karte za koncerte

Autobuski prevoz CRNA GORA

Autobuski prevoz CRNA GORA

autobuske karte,autobuske linije,autobuski prevoz,autobuska stanica,autobusAutobuske karte za Crnu Goru. Karte za autobuski prevoz do Crne Gore možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Crnu Goru saobraća svakodnevno u letnjoj sezoni sa polaskom iz Novog  Sada do mesta Budve, Bečića, Igala, Herceg Novog, Sutomora, Tivta, Bijele i ostalih mesta, modernim turističkim autobusima. Rezervaciju autobuske karte za Crnu Goru možete uraditi popunjavanjem upitnika za rezervaciju.

Linije i ceneRed vožnjeAranžmani

Autobuske linije i cene autobuskog prevoza do Crne Gore

POLAZAK NOVI SAD

Cena karte od Novog Sada do: U jednom pravcu: Povratna:
PODGORICA
studenti
deca 5 – 10 godina
2.800
2.100
1.350
4.400
4.200
2.150
BUDVA – Bečići, Petrovac, Čanj, Sutomore
studenti
deca 5 – 10 godina
3.100
2.300
1.550
4.900
4.500
3.100
KOTOR – Tivat, Lastva, Lepetane
studenti
deca 5 – 10 godina
3.300
2.500
1.650
5.300
4.900
3.300
HERCEG NOVI – Igalo, Baošići, Bijela, Kamenari
studenti
deca 5 – 10 godina
3.400
2.600
1.700
5.500
5.100
3.400
Deca do 4 godine ne plaćaju kartu ako ne koriste sedište. Ukoliko imaju svoje sedište plaćaju 50% karte.

Red vožnje

RED VOŽNJE NOVI SAD

NOVI SAD → IGALO IGALO NOVI SAD
Svaki dan
Svaki dan
17:45 polazak iz NOVOG SADA (autobuska stanica)
18:30 iz Rume (autobuska stanica)
18:45 iz Sr. Mitrovice (sportska hala)
19:30 iz Šapca (autobuska stanica)
…jutarnji dolazak u Crnu Goru:
05:45 Podgorica (kod autobuske stanice)
06:00 Sutomore (autobuska stanica)
06:05 Čanj (magistrala)
06:10 Petrovac (autobuska stanica)
06:15 Bečići (hotel Montenegro)
06:25 Budva (autobuska stanica)
06:35 Lastva (bus stajalište)
06:45 Kotor (tunel – raskrsnica)
06:50 Tivat (autobuska stanica)
07:10 Lepetane (trajekt)
07:20 Kamenari (trajekt)
07:25 Bijela (benz. pumpa)
07:30 Baošići (lokalno stajalište)
07:35 Đenovići (lokalno stajalište)
07:40 Kumbor (hotel Sanadu)
07:45 Zelenika (lokalno stajalište)
07:50 Meljine (centar)
07:55 Herceg Novi (autobuska stanica)
08:00 Igalo (raskrsnica)
21:00 Igalo (raskrsnica)
21:30 Herceg Novi (autobuska stanica)
21:35 Meljine (centar)
21:40 Zelenika (lokalno stajalište)
21:45 Kumbor (hotel Sanadu)
21:50 Đenovići (lokalno stajalište)
21:55 Baošići (lokalno stajalište)
22:00 Bijela (benz. pumpa)
22:10 Kamenari (trajekt)
22:20 Lepetane (trajekt)
22:40 Tivat (autobuska stanica)
22:45 Kotor (tunel – raskrsnica)
22:50 Lastva (bus stajalište)
23:00 Budva (autobuska stanica)
23:10 Bečići (hotel Montenegro)
23:20 Petrovac (autobuska stanica)
23:25 Čanj (magistrala)
23:30 Sutomore (autobuska stanica)
00:40 Podgorica (kod autobuske stanice)
…dolazak u Srbiju:
10:15 Šabac (autobuska stanica)
10:45 Sr. Mitrovica (sportska hala)
11:00 Ruma (autobuska stanica)
11:45 dolazak u NOVI SAD (autobuska stanica)
[/tab]

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:

1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacije

KAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?

1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)

NAPOMENA

* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije…

Aranžmani i smeštaj u Crnoj Gori

Letovanje Crna Gora

Social Share Toolbar