Autobuski prevoz CRNA GORA

autobuske karte crna gora

Autobuske karte za Crnu Goru. Karte za autobuski prevoz do Crne Gore možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Crnu Goru saobraća svakodnevno u letnjoj sezoni sa polaskom iz Novog  Sada do mesta Budve, Bečića, Igala, Herceg Novog, Sutomora, Tivta, Bijele i ostalih mesta, modernim turističkim autobusima. Rezervaciju autobuske karte za Crnu Goru možete uraditi popunjavanjem upitnika za rezervaciju.

 

Autobuske linije i cene autobuskog prevoza do Crne Gore

Autobuska linija 1

POLAZAK NOVI SAD

Cena karte od Novog Sada do:

U jednom pravcu:

Povratna:

BUDVA - Bečići, Petrovac, Čanj, Sutomore, Buljarice
studenti
deca 5 - 10 godina

2.730
2.100
1.365

4.410
3.990
2.730

TIVAT - Lastva, Lepetane
studenti
deca 5 - 10 godina

2.940
2.210
1.470

4.730
4.200
2940

HERCEG NOVI - Igalo, Baošići, Bijela
studenti
deca 5 - 10 godina

3.150
2.310
1.575

5.040
4.410
3.150

Na liniji prevoznika Feniks se ne naplaćuje prtljag, a deca mlađa od 5 godina ne plaćaju kartu ako ne koriste sedište, ali ukoliko imaju svoje sedište plaćaju kartu kao deca uzrasta 5 do 10 godina.

 

Red vožnje

RED VOŽNJE NOVI SAD

NOVI SAD → IGALO IGALO → NOVI SAD
Svaki dan
Svaki dan
17:45 polazak iz NOVOG SADA (autobuska stanica)
18:30 iz Rume (autobuska stanica)
18:45 iz Sr. Mitrovice (sportska hala)
19:30 iz Šapca (autobuska stanica)
...jutarnji dolazak u Crnu Goru:
05:45 Podgorica (kod autobuske stanice)
06:00 Sutomore (autobuska stanica)
06:05 Čanj (magistrala)
06:10 Petrovac (autobuska stanica)
06:15 Bečići (hotel Montenegro)
06:25 Budva (autobuska stanica)
06:35 Lastva (bus stajalište)
06:45 Kotor (tunel - raskrsnica)
06:50 Tivat (autobuska stanica)
07:10 Lepetane (trajekt)
07:20 Kamenari (trajekt)
07:25 Bijela (benz. pumpa)
07:30 Baošići (lokalno stajalište)
07:35 Đenovići (lokalno stajalište)
07:40 Kumbor (hotel Sanadu)
07:45 Zelenika (lokalno stajalište)
07:50 Meljine (centar)
07:55 Herceg Novi (autobuska stanica)
08:00 Igalo (raskrsnica)
21:00 Igalo (raskrsnica)
21:30 Herceg Novi (autobuska stanica)
21:35 Meljine (centar)
21:40 Zelenika (lokalno stajalište)
21:45 Kumbor (hotel Sanadu)
21:50 Đenovići (lokalno stajalište)
21:55 Baošići (lokalno stajalište)
22:00 Bijela (benz. pumpa)
22:10 Kamenari (trajekt)
22:20 Lepetane (trajekt)
22:40 Tivat (autobuska stanica)
22:45 Kotor (tunel - raskrsnica)
22:50 Lastva (bus stajalište)
23:00 Budva (autobuska stanica)
23:10 Bečići (hotel Montenegro)
23:20 Petrovac (autobuska stanica)
23:25 Čanj (magistrala)
23:30 Sutomore (autobuska stanica)
00:40 Podgorica (kod autobuske stanice)
...dolazak u Srbiju:
10:15 Šabac (autobuska stanica)
10:45 Sr. Mitrovica (sportska hala)
11:00 Ruma (autobuska stanica)
11:45 dolazak u NOVI SAD (autobuska stanica)

Autobuska linija 2

POLAZAK NOVI SAD

Cena karte od Novog Sada do:

U jednom pravcu:

Povratna:

SUTOMORE

3.000

4.800

BUDVA, PETROVAC

3.000

4.800

TIVAT

3.360

5.450

HERCEG NOVI

3.360

5.450

Deca do 7. godine starosti za povratnu kartu plaćaju cenu karte u 1 smeru
Putnički prtljag se naplaćuje 100,00 dinara po komadu

 

Red vožnje

RED VOŽNJE NOVI SAD

NOVI SAD (Bečej) → HERCEG NOVI
HERCEG NOVI → NOVI SAD (Bečej)

18:40 polazak BEČEJ (autobuska stanica)
19:56 iz NOVOG SADA (autobuska stanica)
20:30 iz Inđije
20:40 iz Stare Pazove
21:00 iz Rume (autobuska stanica)
21:30 iz Sremske Mitrovice (autobuska stanica)
22:20 iz Šapca (autobuska stanica)
22:50 iz Koceljeve (autobuska stanica)
23:20 iz Valjeva (autobuska stanica)
00:20 iz Kosjerića (autobuska stanica)
...jutarnji dolazak u Crnu Goru:
08:25 Sutomore
08:40 Petrovac
09:00 Budva (autobuska stanica)
09:30 Tivat (autobuska stanica)
07:55 Herceg Novi (autobuska stanica)

20:30 Herceg Novi (autobuska stanica)
21:30 Tivat (autobuska stanica)
22:15 Budva (autobuska stanica)
22:35 Petrovac
22:50 Sutomore
...dolazak u Srbiju:
07:45 Kosjerić (autobuska stanica)
08:45 Valjevo (autobuska stanica)
09:15 Koceljeva (autobuska stanica)
09:45 Šabac (autobuska stanica)
10:30 Sr. Mitrovica (autobuska stanica)
10:50 Ruma (autobuska stanica)
11:10 Stara Pazova
11:25 Inđija
12:10 dolazak u NOVI SAD (autobuska stanica)
13:00 dolaza u BEČEJ (autobuska stanica)

Period održavanja linije od 01.07.2015. do 30.08.2015., svaki drugi dan.

Tokom jula - polasci su neparnim danima
Tokom avgusta - polasci su parnim danima

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:

1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacije

KAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?

1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)

NAPOMENA

* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije...

Aranžmani i smeštaj u Crnoj Gori

Letovanje Crna Gora