Autobuski prevoz CRNA GORA

Autobuski prevoz CRNA GORA

autobuske karte,autobuske linije,autobuski prevoz,autobuska stanica,autobusAutobuske karte za Crnu Goru. Karte za autobuski prevoz do Crne Gore možete rezervisati i kupiti kod nas. Autobuska linija za Crnu Goru saobraća svakodnevno u letnjoj sezoni sa polaskom iz Novog  Sada do mesta Budve, Bečića, Igala, Herceg Novog, Sutomora, Tivta, Bijele i ostalih mesta, modernim turističkim autobusima. Rezervaciju autobuske karte za Crnu Goru možete uraditi popunjavanjem upitnika za rezervaciju.

Linije i ceneRed vožnjeAranžmani

Autobuske linije i cene autobuskog prevoza do Crne Gore

POLAZAK NOVI SAD

Cena karte od Novog Sada do: U jednom pravcu: Povratna:
PODGORICA
studenti
deca 5 – 10 godina
2.800
2.100
1.350
4.400
4.200
2.150
BUDVA – Bečići, Petrovac, Čanj, Sutomore
studenti
deca 5 – 10 godina
3.100
2.300
1.550
4.900
4.500
3.100
KOTOR – Tivat, Lastva, Lepetane
studenti
deca 5 – 10 godina
3.300
2.500
1.650
5.300
4.900
3.300
HERCEG NOVI – Igalo, Baošići, Bijela, Kamenari
studenti
deca 5 – 10 godina
3.400
2.600
1.700
5.500
5.100
3.400
Deca do 4 godine ne plaćaju kartu ako ne koriste sedište. Ukoliko imaju svoje sedište plaćaju 50% karte.

Red vožnje

RED VOŽNJE NOVI SAD

NOVI SAD → IGALO IGALO NOVI SAD
Svaki dan
Svaki dan
17:45 polazak iz NOVOG SADA (autobuska stanica)
18:30 iz Rume (autobuska stanica)
18:45 iz Sr. Mitrovice (sportska hala)
19:30 iz Šapca (autobuska stanica)
…jutarnji dolazak u Crnu Goru:
05:45 Podgorica (kod autobuske stanice)
06:00 Sutomore (autobuska stanica)
06:05 Čanj (magistrala)
06:10 Petrovac (autobuska stanica)
06:15 Bečići (hotel Montenegro)
06:25 Budva (autobuska stanica)
06:35 Lastva (bus stajalište)
06:45 Kotor (tunel – raskrsnica)
06:50 Tivat (autobuska stanica)
07:10 Lepetane (trajekt)
07:20 Kamenari (trajekt)
07:25 Bijela (benz. pumpa)
07:30 Baošići (lokalno stajalište)
07:35 Đenovići (lokalno stajalište)
07:40 Kumbor (hotel Sanadu)
07:45 Zelenika (lokalno stajalište)
07:50 Meljine (centar)
07:55 Herceg Novi (autobuska stanica)
08:00 Igalo (raskrsnica)
21:00 Igalo (raskrsnica)
21:30 Herceg Novi (autobuska stanica)
21:35 Meljine (centar)
21:40 Zelenika (lokalno stajalište)
21:45 Kumbor (hotel Sanadu)
21:50 Đenovići (lokalno stajalište)
21:55 Baošići (lokalno stajalište)
22:00 Bijela (benz. pumpa)
22:10 Kamenari (trajekt)
22:20 Lepetane (trajekt)
22:40 Tivat (autobuska stanica)
22:45 Kotor (tunel – raskrsnica)
22:50 Lastva (bus stajalište)
23:00 Budva (autobuska stanica)
23:10 Bečići (hotel Montenegro)
23:20 Petrovac (autobuska stanica)
23:25 Čanj (magistrala)
23:30 Sutomore (autobuska stanica)
00:40 Podgorica (kod autobuske stanice)
…dolazak u Srbiju:
10:15 Šabac (autobuska stanica)
10:45 Sr. Mitrovica (sportska hala)
11:00 Ruma (autobuska stanica)
11:45 dolazak u NOVI SAD (autobuska stanica)
[/tab]

Rezervacija, uslovi, napomene

Rezervaciju autobuske karte možete uraditi na sledeci nacin:

1. odaberite destinaciju, datum polaska i povratka
2. odaberite prevoznika (ukoliko za istu destinaciju prevozi više prevoznika)
3. pozovite nas, posaljite mail ili popunite obrazac
4. potrebni podaci su: imena putnika, datum polaska i povratka, destinacija
5. po izvršenoj rezervaciji od nas dobijate potvrdu rezervacije

KAKO KUPITI AUTOBUSKU KARTU?

1. Lično u agenciji
2. čekovima građana (lično prisustvo korisnika čeka)
3. na osnovu predračuna (plaćanje u najbližoj pošti ili banci)
4. pouzećem (prilikom dostave od strane kurirske službe)

NAPOMENA

* korisnicima koji nisu u mogućnosti da lično preuzmu autobuske karte biće naplaćena usluga dostave na kućnu adresu u iznosu od 150 do 300 dinara, u zavisnosti od tarife kurirske službe
* rezervacija mora biti potvrđena uplatom najkasnije 4 dana pre polaska- u suprotnom se smatra da je putnik odustao od putovanja
* rezervacija za polaske iz inostranstva ne mogu se raditi kod nas, već samo na prodajnom mestu u inostranstvu
* ne postoji mogućnost plaćanja i preuzimanja karte u autobusu ili na autobuskoj stanici
* ne postoji mogućnost slanja pošiljaka i paketa
* Autobusi primaju i ostavljaju putnike samo na stajalištima navedenim u redu vožnje

Ostajemo Vam na usluzi za sva pitanja i sugestije…

Aranžmani i smeštaj u Crnoj Gori

Letovanje Crna Gora

Social Share Toolbar